Online-invoice: Vevő adószám (első nyolc karaktere) hiányzik.

Created on 7 Jan 2021  Â·  11Comments  Â·  Source: nav-gov-hu/Online-Invoice

Felküldtem egy privát számlát és ezt kaptam kérem a segitséget! Egy másik cégnél hibátlanul működik
Mi a teendő WAR visszajelzés esetén ?

386VKYPF6582ZD1V
MISSING_HEAD_DATA_CUSTOMERVevő adószám (első nyolc karaktere) hiányzik.


PRIVATE_PERSON

question

Most helpful comment

3+ hónapja nem képesek javítani, de a fenyegetés az jól megy, mi és mikor a kötelező és mennyi a büntetés. Ez a szomorú...

All 11 comments

@kristofbela : vélhetően az adótartam 100.000 ft felett van. Ha igen, akkor ez egy ismert hiba. Most gyorsan nem találtam meg, de itt is be van jelentve.
A mi partnereink közül is többen belefutottak, várják / várjuk a javítást.

662

Szerintem nem kellene állandóan lezárni a jelenleg nem megoldott problémákat, és akkor többen megtalálnák.

Ezzel a kérdéssel lesz valami változás, vagy fogadjuk el, hogy ez van? Egyáltalán ez hiba? Mert ha ez bent marad, akkor intézkednénk, hogy a felhasználóink előtt ne jelenjen meg, mivel számunkra elég kellemetlen a sok megkeresés részükről.

Több példányban fent van, mindegyik zárva (kivéve ezt), de a probléma továbbra is fennáll, rendkívül zavaró.

Szerintem több helyen is leírták a NAV-os kollégák, hogy a warningok felülvizsgálata még folyamatban van - egyelőre várnunk kell.

3+ hónapja nem képesek javítani, de a fenyegetés az jól megy, mi és mikor a kötelező és mennyi a büntetés. Ez a szomorú...

Sziasztok! A WARN kivezetésre került, egyelőre még csak teszt rendszeren próbálható, a 3.3 verzióban kerül majd élesre.
Nem a képességgel volt a gond, hanem vannak sokkal fontosabb dolgok is, és emiatt az irreleváns WARN miatt senki nem lett fenyegetve.
Ăśdv

Ezt majd megmagyarázom az ügyfeleknek is, hogy irreleváns a WARN, ne aggódjanak... könnyű ez mondani, mert nem bennetek, hanem bennünket hívogatnak az ügyfelek. És akkor magyarázzam meg Mancikának, hogy idáig a lelkére kötöttük a WARN-nal foglalkozzon, de ez olyan WARN hogy nem kell. Az ügyfelekben kialakul, hogy mégsem fontos minden WARN, a NAV is lehet ludas, aztán szép lassan lankad a figyelem. Szerintem egy ordas hiba még ha csak WARN is, és nagyon nagyon kellemetlen, hogy eddig még mindig nem lett javítva az élesen. Fordított esetben, ha meg valamit rosszul küldünk gondolom nem lesznek ilyen elnézők, de majd én is ráfogom a fontosabb dolgaimra...

@NTCA-supporter Elég elszomorító, hogy ismert és javítatlan problémákkal is kiadták az új rendszert élesben. A tesztben néztük, hogy ez már jó és javítva lett. Eszünkbe sem jutott, hogy az élesben meg nem. Most mi is kapjuk a telefonokat e-maileket emiatt...

Sziasztok!
Ha van még kérdés, nyissátok újra kérlek.
Ăśdv

Was this page helpful?
0 / 5 - 0 ratings