Sziasztok,
A problĂ©mám a következĹ‘: RABAT számla esetĂ©n nem tudunk közvetlenĂĽl hivatkozni egy számlára, hiszen a RABAT pĂ©ldául egy egĂ©sz Ă©ves forgalom után adott jĂłváĂrás. Nincs elĹ‘zmĂ©nye, Ăgy ha kĂ©szĂĽl egy ilyen számla, annak az összege negatĂv, tehát Ă©rkezik a warning ĂĽzenet, miszerint negatĂv összegű számla összege nem lehet negatĂv.
Tudtok abban segĂteni nekem, hogy erre milyen megoldást választottatok? Hogyan tudjátok kezelni az ilyen tĂpusĂş számlákat?
Köszi,
Andi
Négy fajta megoldásra emlékszem az ügyfeleinknél az éves forgalom jutalmazására:
@DrotosTot , köszi a gyors válaszod:-)
Mi a 3. lépésre tennénk a voksunkat, csak ha már annyira szabálykövetőek vagyunk, leszünk, ez sem ''annyira'' szabályos.
@DrotosTot Az 5. megoldás az lenne, ha végre elengednénk ezt a hülye WARN-t és megszűnne ;)