Kedves FejlesztĆk,
ElĂ©g Ă©rzĂ©kenyen Ă©rintett minket a 2020.12.01. fejlesztĆi naplĂłban szereplĆ bejegyzĂ©s az Ășj custometVatStatus mezĆ kapcsĂĄn, mivel mĂĄr majdnem elkĂ©szĂŒltĂŒnk a teljes implementĂĄciĂłval, Ă©s adatbĂĄzis szinten/felhasznĂĄlĂłi felĂŒleten lĂ©trehoztuk az IsPrivatePerson mezĆt, amellyel a felhasznĂĄlĂł jelölhette volna, ha magĂĄnszemĂ©lynek kĂ©szĂŒl a szĂĄmla.
SzeretnĂ©nk elkerĂŒlni, hogy 3 hĂ©ttel a hatĂĄridĆ elĆtt ismĂ©telten nagyobb mĂ©rtĂ©kben kelljen hozzĂĄnyĂșlni a kĂłdhoz/UI-hoz, ezĂ©rt az alĂĄbbi kĂ©rdĂ©ssel fordulunk Ănökhöz:
MegfelelĆ mƱködĂ©s-e a következĆ (custometVatStatus töltĂ©sĂ©hez):
Jesszusom, köszi ezt a bejegyzĂ©st, Ă©n nem is lĂĄttam sehol, hogy vĂĄltoztattak, ha ezt nem olvasom. A fejlesztĆi naplĂł menĂŒpontot nem szoktam rendszeresen nĂ©zegetni, mert egy Ă©vben 2-3szor frissĂŒl csak, hihetetlen, hogy nem kerĂŒlt ki ez a hĂr a fĆoldalra... Annak sem örĂŒlök, hogy a mĂĄr kĂ©sz programokat, akkor lehet ismĂ©t mĂłdosĂtgatni...
A kérdésedre a vålaszt itt talålod: https://github.com/nav-gov-hu/Online-Invoice/issues/582
Mivel errĆl a kĂ©rdĂ©srĆl ott folyik a beszĂ©lgetĂ©s, ezĂ©rt ezt az issue-t itt lezĂĄrom. Amennyiben a bejegyzĂ©semet követĆen lenne mĂ©g kĂ©rdĂ©sed, akkor abban az issue-ban beszĂ©ljĂŒk meg.
Most helpful comment
Jesszusom, köszi ezt a bejegyzĂ©st, Ă©n nem is lĂĄttam sehol, hogy vĂĄltoztattak, ha ezt nem olvasom. A fejlesztĆi naplĂł menĂŒpontot nem szoktam rendszeresen nĂ©zegetni, mert egy Ă©vben 2-3szor frissĂŒl csak, hihetetlen, hogy nem kerĂŒlt ki ez a hĂr a fĆoldalra... Annak sem örĂŒlök, hogy a mĂĄr kĂ©sz programokat, akkor lehet ismĂ©t mĂłdosĂtgatni...