Azt szeretnĂ©m kĂ©rdezni, hogy amennyiben akár a felhasználĂł oldalán, akár a NAV oldalán olyan hálĂłzatkimaradás lĂ©p fel, hogy a ManageInvoiceResponse Ă©pp nem Ă©rkezik meg, Ă©s ezáltal a transactionId nem áll rendelkezĂ©sre a számla státuszának lekĂ©rdezĂ©sĂ©hez, akkor melyik operáciĂłt cĂ©lszerű használni annak pĂłtlásához/azonosĂtáshoz?
AzĂ©rt kĂ©rdezem ezt, mert Ă©n a /queryInvoiceData operáciĂłt használom, de Ăşgy rĂ©mlik, mintha korábban azt olvastam volna valamelyik topikban, hogy ez nem biztonságos. Ugyanis, ha a NAV oldalán törtĂ©nik valami lassulás, akkor a /queryinvoiceData nem mindig tudja visszaadni rövid idĹ‘n belĂĽl a transactionId-t, viszont a queryTransactionList operáciĂł által visszaadott transactionId-k ill. az azokhoz tartozĂł felhasználĂłnĂ©v Ă©s bekĂĽldĂ©si idĹ‘ alapján beazonosĂthatom, hogy mely számlához tartozik.
Bocs a kérdésért, próbáltam megkeresni, hogy melyik topikban olvashattam, de sajnos nem találom.
Használd a /queryTransactionList operációt
Használd a /queryTransactionList operációt
Köszi szĂ©pen, a v3-ban sort kerĂtek rá. Addig is egy fontos kĂ©rdĂ©s: a legrosszabb esetben kb. mennyi idĹ‘ alatt kapja meg a számla a transactionId-t, tehát amennyiben szolgáltatás-kĂ©sĂ©s van, kb. mennyi idĹ‘t Ă©rdemes várni a /queryInvoiceData operáciĂł elindĂtásával?
@EnokhSys szerintem ezt a topikot kerested: https://github.com/nav-gov-hu/Online-Invoice/issues/386
@EnokhSys szerintem ezt a topikot kerested: #386
@nbeeps2 Köszi szĂ©pen, errĹ‘l van szĂł, kifejezetten az általad is emlĂtett 4-es, 5-ös pontrĂłl, tudtam, hogy valahol olvastam. Zárom is a topicot, mert mindenre választ kaptam.
Sziasztok!
Úgy látom ez zárható, mert már létezik a topic.
Ăśdv
@NTCA-supporter Bocs, elfelejtettem lezárni, köszi szépen!
Most helpful comment
@EnokhSys szerintem ezt a topikot kerested: https://github.com/nav-gov-hu/Online-Invoice/issues/386