A leĂrás szerint CUSTOMER_DATA_EXPECTED aszinkron-hibaĂĽzenet fog Ă©rkezni, ha a vevĹ‘ nem magánszemĂ©ly (privatePersonIndicator=false) ÉS nincs megadva adĂłszám/nĂ©v/cĂm a vevĹ‘nĂ©l, HOLOTT a gazdasági tevĂ©kenysĂ©get nem folytatĂł társasházaknál pĂ©ldául ez a három mezĹ‘ egyszerre nem lesz kitöltve, mert az adĂłszám hiányozni fog. Az is lehet, hogy csak dokumentáciĂłs hiba, mĂ©g nem tudtam kiprĂłbálni.
Szia @nbeeps2 !
Jól látod, ez valóban egy olyan eset, amikor nem kellene a hiba.
Ennek átgondolása már folyamatban van, a hibaüzenet miatt nem kell aggódni, le lesz lezelve az eset és nem lesz hiba ilyenkor.
A pontos megoldásról jelezni fogunk mindenhol is. :)
Ăśdv
Szia @nbeeps2 !
A sémaváltozás miatt ez az issue már nem releváns szerintem. Ha az új sémával kapcsolatban van kérdés, akkor nyiss új issuet kérlek.
Ăśdv
Most helpful comment
Szia @nbeeps2 !
Jól látod, ez valóban egy olyan eset, amikor nem kellene a hiba.
Ennek átgondolása már folyamatban van, a hibaüzenet miatt nem kell aggódni, le lesz lezelve az eset és nem lesz hiba ilyenkor.
A pontos megoldásról jelezni fogunk mindenhol is. :)
Ăśdv