Érdeklődni szeretnék, hogy adóbevallás (2165, 21A50) automatizálása lehetséges-e az XML API-on keresztül? Ha igen, akkor ez tud működni más cég nevében is?
@mnkpmg , képtlenség ÁFA bevaállást készíteni csak a mostani NAV-OSZ xml adatai alapján. Alapvető fontosságú adatok hiányoznak hozzá. Ez csak egy üres marketing szöveg amivel próbálják eladhatóbbá tenni a NAV-OSZ-t.
Kedves @mnkpmg Nem lehet. Ha lesz is ilyen lehetőség, később azt nem az Online Számla rendszeren keresztül lehet majd megoldani.
Zárom az issuet. Ha van még kérdés nyissátok újra.
Üdv
Most helpful comment
@mnkpmg , képtlenség ÁFA bevaállást készíteni csak a mostani NAV-OSZ xml adatai alapján. Alapvető fontosságú adatok hiányoznak hozzá. Ez csak egy üres marketing szöveg amivel próbálják eladhatóbbá tenni a NAV-OSZ-t.