Online-invoice: [Q&A] Onlineszámla rendszer aktuális verziója 3.0 telepítése sikeres?

Created on 4 Jan 2021  ·  2Comments  ·  Source: nav-gov-hu/Online-Invoice

A hírekben előrejelzett karbantartáshoz érkezett egy update,
_UPDATE : A karbantartás 2021. január 4-án 00:00 órakor befejeződött._

A hivatkozott https://onlineszamla.nav.gov.hu/informatikai_valtozasok oldalon azonban azt látom, hogy továbbra is a 2020-ban telepített 2-es verziók vannak az éles rendszeren. (Ellentétben a teszt rendszerrel, ahol már decemberben megérkeztek a 3-as verziók)

question

All 2 comments

Kedves @Amn3s1a2018

Igen, átálltunk. Hamarosan frissülni fog az infó az oldalon.

@Amn3s1a2018 ilyen pontos még soha nem volt a NAV! 0:01-kor elindult a rendszer. Ekkor a v3-as séma szerint beküldtünk egy éles számlát, amire annak rendje és módja szerint meg is jött a válasz.

Tehát a v3 jelenleg működik és elérhető. Mi már azon futunk.

Was this page helpful?
0 / 5 - 0 ratings