Online-invoice: [Q&A] MIt jelent a türelmi időszak?

Created on 5 Oct 2020  ·  40Comments  ·  Source: nav-gov-hu/Online-Invoice

A határidőkkel és az adatszolgáltatással kapcsolatban kérdezem az alábbiakat:

  1. Mikortól lehet technikailag a NAV-Online Számla Teszt-be beküldeni az első OSA 3.0-s adatszolgáltatást?
  2. Mikortól lehet technikailag a NAV-Online Számla Éles-be beküldeni az első OSA 3.0-s adatszolgáltatást?
  3. Mit jelent technikailag a 2021.03.31-ig meghirdetett türelmi időszak?
    3/a Azt jelenti, hogy aki OSA 2.0 struktúrában adatszolgáltat, annak 2021.03.31-ig továbbra sem kell sem a magánszemélyek számláit, sem a közösségi számlákat, sem a 3. országbeli számlákat beküldenie?
    3/b Vagy azt jelenti, hogy akinek lesz 2021,01.01-től akár magánszemély felé számlája, akár közösségi, akár 3. országbeli számlája, annak muszáj áttérnie a NAV 3.0-ra legkésőbb az első ilyen számla elkészültekor.
    3/c Megoldják a NAV 2.0-ban a magánszemélyek és a közösségi számlák adatszolgáltatását, ha igen, mikor?
    3/d Nem lesz türelmi időszak, sem teszt rendszer,. mert semmi nem írja elő.
question

Most helpful comment

Én is nagyon-nagyon várom, hogy kirakhassam ide...

All 40 comments

Sziasztok!
A fenti kérdésekre nagyon-nagyon várjuk a választ.
Köszönjük.

Én is nagyon-nagyon várom, hogy kirakhassam ide...

Hát ez nem szerencsés, annyi szent. Ha a jogszabály úgy írja elő, hogy 2021-től küldeni kell a magánszemélyeknek kiállított számlát is és addig a program valamiért nem fogja tudni, akkor a felhasználók verni fogják a palávert... Jön majd a konkurens termékekre való mutogatás, hogy aki megoldotta, annak miért megy, vagy a beparáztatott ügyfél, hogy őt most emiatt megbüntetik? Nem büntetik meg, de majd generálja a cirkuszt. A legjobb megoldás tehát az lenne, ha a jogszabályt is úgy hirdetnék ki/módosítanák, hogy csak 2021.04.01-től kell jelenteni minden számlát és nem január 1-től VAGY be lehessen küldeni 2.0-val az érintett számlákat WARN nélkül (pl. adószám nélküli számlabeküldés).

Ha esetleg a 3/a lenne igaz, akkor további kérdésem, hogy mennyi türelmi időt adjunk a NAV-nak a felkészülésre, mielőtt elkezdenénk bezúdítani az irdatlan mennyiségű, magánszemélynek szóló elszámoló számlát (a hozzájuk tartozó queryTransactionStatusokkal), hogy ne okozzunk egymásnak túl sok problémát.

Korábban kétszer "változott" a törvény az adatszolgáltatás bővítésével kapcsolatban:

  • Bevezetés kezdeti időpontja: 2018.07.01
  • Értékhatár levitele: 2020.07.01

Mindkét időszakban biztosított a NAV szankciómentes időszakot / türelmi időt (2018.08.31-is illetve 2020.09.30-ig), de azzal a kitétellel, hogy az időszakban keletkezett - nem megfelelően vagy nem jelentett - számlákat utólagosan pótolni kell.

A kérdésem az, hogy ha a 3.0 adatszolgáltatással nem sikerül 2021 január elsejével elindulni, akkor
a 2021.01.01 -> 2021.03.31 (vagy hamarabb, a 3.0 élesítésétől függ) között keletkezett számlákat pótolni kell?

Sziasztok,

A fenti kérdésre valamikor fogtok tudni válaszolni?
Nagyon köszi!

Most már nagyon kellenének ezek a válaszok. Jövő héten már szeretnénk elkezdeni a 3.0-ás fejlesztés kirakását az ügyfeleinkhez.

dettó

@lukacsb Ezt mondjuk nem teljesen értem, hiszen 3.0-val leghamarabb is max. 2021-től tudsz adatot szolgáltatni. Ennek ellenére engem is nagyon érdekel a válasz, pláne, hogy kivegyük-e a programból 2021-től a PTGSZLAH funkciót...

hát mi pont abban reménykedünk, hogy idén élesítik a 3.0-t (lehetőleg még novemberben), és lehet küldeni a számlákat (beleértve azokat a számlákat is, amelyeket jogszabály szerint csak január 1-től kéne küldeni)

1.1-re és 2.0-ra átálláskor is így volt, már határidő előtt lehetett úgy küldeni a számlákat

@lukacsb én erre nagyon kicsi esélyt látok, mivel láttam a 3.0-ás fejlesztés integrálása alatt olyan dolgokat, amik nem engednek meg 2021 előtti esetet...

Példa a doksiból:

"d) Az elektronikus számla adatszolgáltatásként történő beküldését
(<completenessIndicator>=’true’), használatát legkorábban 2021. január 1-jén szabad alkalmazni. "

Korábban kétszer "változott" a törvény az adatszolgáltatás bővítésével kapcsolatban:

  • Bevezetés kezdeti időpontja: 2018.07.01
  • Értékhatár levitele: 2020.07.01

Mindkét időszakban biztosított a NAV szankciómentes időszakot / türelmi időt (2018.08.31-is illetve 2020.09.30-ig), de azzal a kitétellel, hogy az időszakban keletkezett - nem megfelelően vagy nem jelentett - számlákat utólagosan pótolni kell.

A kérdésem az, hogy ha a 3.0 adatszolgáltatással nem sikerül 2021 január elsejével elindulni, akkor
a 2021.01.01 -> 2021.03.31 (vagy hamarabb, a 3.0 élesítésétől függ) között keletkezett számlákat pótolni kell?

Ügyféltől jött az információ, miszerint a legutóbbi NAV-os előadáson, amit végighallgatott azt az információt kapta, hogy a számlákat pótolni kell. Meg tudjátok ezt erősíteni?

Az adatszolgáltatásnak azonnalinak kell lennie, így ez igen csak ütközik azzal az elmélettel, hogy utólag kellene feladni több hónapnyi számlát... korábban is volt már ilyen szankciómentes időszak és ott se kellett pótolni, ez jó kiindulási alap lehet ;)

@nbeeps2 azt még tedd hozzá hogy (jelen állás szerint) 2021.01.01 és 2021.03.31 között a 2.0 -val is küldhető a számla.

Ha az "azonnali adatszolgáltatás"-ban türelmi időszak van, akkor az csak azt jelentheti, hogy nem kell feladni.
Az utólagos feladás az más technológiát igényel.

@NTCA-tax
A türelmi időszakkal kapcsolatban valamikor fogtok tudni választ adni? Mi történik akkor, ha valakinek csak export számlái vannak, így eddig nem volt adatszolgáltatásra kötelezett? Január 1-től neki automatikusan él a beküldési kötelezettség? Vagy rá is vonatkozik a türelmi időszak?
Mostmár egyre sürgősebb és égetőbb a kérdés.

Köszönöm, ha tudsz válaszolni: Andi

Igen, nagyon szeretnénk választ kapni.

Mi a kedd esti változások előtt elkezdtük részlegesen teríteni a tervezett megoldást az ügyfeleink felé, hogy legalább a törzseket tudják addig is igazítani az elvárásokhoz. Többek közt az ÁFA kulcsokkal kapcsolatos törzset, amit a kedd esti módosítás elkaszált, újabb átalakításokat indukálva. A diff-ből ráadásul az látszik, hogy ez egy 11.09-i állapot, így az is kérdéses, hogy lesz-e még újabb változás esetleg, amiről még nem is tudunk.

Itt vagyunk december elején, se frissített dokumentáció, se - a sokak által várt - példák, se teszt környezet, ahol a megváltozott sémával lehetne próbálkozni, csak a bizonytalanság, hogy változik-e még valami és ennek tetőzéseként azt sem tudjuk, hogy mit jelent a moratórium.

Az ügyfelek természetesen felénk mozgolódnak, érthető, hiszen ők sem látnak tisztán, hogy mi várható. Tőlünk várnak megoldást, miközben rajtunk kívül álló okokból csak toporgunk, esetleg néha hátrálunk.

@omachtandras

Bocsi de ezt átaludtuk. Milyen változások voltak kedd este?

Új XSD séma definíciók kerültek kiadásra:
*XML séma definíciók: OSA v3 Sémák (utoljára frissítve: 2020.12.01.)

@lukacsb
https://onlineszamla-test.nav.gov.hu/fejlesztoi_naplo (2020/5 3.0 XSD módosítások (2020.12.01))

Elég nagy a gáz, mert sok mindent megváltoztattak, amiket már lefejlesztettünk. Kapkodás ez az egész.

köszi szépen!

Elég nagy a gáz, mert sok mindent megváltoztattak, amiket már lefejlesztettünk. Kapkodás ez az egész.

És ugye emiatt, az eddig telepített dolgokat, mint ahogy @omachtandras is írta, javítani, módosítani kell. Vannak ám a külföldi cégek, ahol a transzport nem 2 perc, nem 2 nap.......és mindjárt karácsony van és már csak 2 hetünk van és........és nem tudjuk a türelmi időszakra vonatkozó szabályokat.....

Nagyon nem hiányzott szerintem senkinek sem hogy most új XSD-vel fogalkozzon, ráadásúl ben lehet tesztelni sem, mert a teszt még a régi XSD-vel dolgozik !!!

@NTCA-tax lehet már tudni valamit?

Végre.
Le is mentettem, mert ez az a hely, ahonnan el szoktak tűnni, és megmásulnak idővel a szövegek.

Hosszú volt az út, hogy végre tudjuk publikálni, de csak ott van a honlapon :) Remélhetőleg minden kérdésetekre megtaláljátok a választ benne...

Köszönjük szépen!
Tényleg jó, hogy lett.
Mi készülünk a január 4-i éles indulásra, de az ügyfeleknek ez jól jöhet, mert nem mindenkinek fér már bele a felkészülés.

Kedves NTCA-tax,
a biztonság kedvéért kérdezem: NAV nem alkalmaz szankciót "Ha az áfaalany olyan számláról teljesít adatszolgáltatást, amiről a 2020. július 1-jén érvényben lévő szabályok szerint nem kötelező adatot szolgáltatni, azonban az adatszolgáltatása nem megfelelő."
Ha pl. az export számlát 2.0 verzióban küldjük (megoldható, csak 3.0-hoz képest kevesebb adatot küldünk), akkor az a fentebb idézett esetnek felel meg?
Köszönöm!

Remélhetőleg minden kérdésetekre megtaláljátok a választ benne

Az enyémre ugyan nem, de akkor döntjük/csöpögtetjük, ami a csövön átfér.

@judipo Már miért küldenéd be az exportszámlát olyan formátumban, ami nem ahhoz való?
A v2.0-ba nem kezelhető számlákat nem kell v2.0-ban beküldeni!
Az export számlákat nem muszáj beküldeni március 31-ig, de ha úgy döntesz, hogy beküldöd, akkor azt csak v3.0-ban tudod, mert az a formátum van felkészítve azon adattartalom kezelésére.
Mellőzzük azt, hogy "mindenképpen beküldöm, így, vagy úgy, akkor is, ha nem tudom jól", mert akkor a fogadó oldal adatbázisa tele lesz sok szeméttel.

@Macskafarka Az ügyfél ragaszkodik hozzá, hogy küldjük be. Talán a mostani Türelmi időszakra vonatkozó kommunikáció meggyőzi őket, hogy nincs szankció és utólagos adatszolgáltatást sem írnak elő.

@judipo Így már értem.

@judipo Erre mondtam korábban azt, hogy teljesen más az, ha a jogszabály biztosít türelmi időt, mintha a NAV "szankciómentes időszakot" hirdet. Az előbbi azt jelentené, hogy nem valósul meg jogszabálysértés, az utóbbi viszont azt, hogy megvalósul ugyan a jogszabálysértés, de a NAV azt a saját döntése alapján nem szankcionálja. Ez messze nem jelenti azt,l hogy más hatóság, esetleg nyomozó hatóság, ügyészség ne indíthatna eljárást. És nem jelenti azt sem, hogy a vevő ne követelhetné a jogszabály betartását.

Csakhogy se a NAV. se a PM fel sem fogja a kettő közötti hatalmas különbséget!

És valószínűleg ezért a szankciómentes időszakért is valakinek keményen kellett lobbiznia a NAV-on belül.

Zárom az issuet. Ha van még kérdés, kérlek nyissátok újra.
Üdv

Was this page helpful?
0 / 5 - 0 ratings